VYJÁDŘENÍ K EXISTENCI SÍTÍ

CO TO JSOU "VYJADŘOVAČKY"

„Vyjádření k existenci inženýrských sítí“ je nově vytvořená služba společnosti Stavební registry a.s. pro právnické i fyzické osoby, které plánují jakoukoliv stavbu a potřebují k této stavbě vyjádření tzv. „vlastníků technické infrastruktury“=TI)tedy provozovatelů inženýrských sítí, jichž by se plánovaná stavba mohla nějak dotknout např. telekomunikační operátoři, ČEZ, PRE a další.

Počet těchto vlastníků inženýrských sítí v rámci jedné stavby se může výrazně lišit, dle našich zkušeností to může být až 50 vlastníků TI. Všechny tyto subjekty je potřeba oslovit a požádat o vyjádření, že stavba nekoliduje s jejich „sítí“, neboť se jedná o podmínku ke stavebnímu povolení.

Naše služba je postavená tak, aby žadatel nemusel vyřizovat jednotlivé žádosti sám. Žadatel nám pouze přes náš webový formulář předá všechny podklady ke stavbě, na základě těchto podkladů provedeme kalkulaci k Vaší žádosti  a cenovou nabídku zašleme do emailu. Pokud budete mít o takto naceněnou nabídku zájem, vystavíme Vám fakturu . Dokončenou a zkompletovanou zakázku poté posíláme poštou na dobírku nebo po domluvě je možné osobní převzetí u nás či zaslání kurýrem.

Díky systému, který jsme pro tento projekt vytvořili, je každá zakázka vyhotovena v nejkratším možném čase, zpravidla 25 až 60 dní.

SLUŽBA VYJADŘOVAČKY ZAHRNUJE:

  • projednání dokumentace s dotčenými orgány státní správy a samosprávy a zajištění stanovisek
  • zajištění vyjádření k existenci inženýrských sítí od správců technické a dopravní infrastruktury vč. mapových podkladů
  • orientační cena za kompletní vyjádření spravců technické infrastruktury vč. mapových podkladů - 15.000 Kč v Praze
  • Chcete vědět, kolik presn bude stát vaše zakázka a zda-li se Vám naše služby vyplatí? Vyplňte prosím zde poptávkový formulář a my vaši poptavku rádi ihned naceníme.

Jednu takovou zkušenost, že to není žádný "med" se můžete dočíst např. i zde:
http://jarry5.blogspot.cz/2011/08/vyjadrovacky.html

novela stavebniho zakona  se blizi ,ale razitek se nevzdame {:-]

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zacit-stavet-pujde-rychleji-vztycit-dvoumetrovy-plot-pujde-i-bez-souhlasu-sousedu-3505

Podpora a ochota

Naše asistentky Vám vždy rády pomohou s vyplněním
formulářů, odpoví na dotazy nejen k vaší stavbě a také
sdělí přínosy našich služeb pro Vás

Ekonomické řešení

Ceny našich služeb si může dovolit každý,

narozdíl od finanční ztráty která vás může

postihnout, pokud si pozemek důkladně neprověříte.

Garance spokojenosti

Zakládáme si na pečlivosti, vysoké kvalitě, odbornosti
a individuálním přístupu při řešení vašich potřeb
po celou dobu vyřizování každé vaší žádosti